בנייה קלה

בנייה קלה הינה למעשה שיטת בנייה ייחודית אשר החלה במדינות מערב אירופה ואף במקומות מסוימים בארצות הברית. שיטה זו נוסדה במטרה למצוא פתרון זול וירוק יותר לבנייה המסורתית. התוצאה היא חיסכון משמעותי בעלויות הבנייה. ניתן לראות כי בעשור האחרון בנייה קלה הפכה לפופולרית ומבוקשת בקרב משפחות רבות הן בישראל והן בעולם כולו. בנייה קלה מתאפיינת במשקל קל באופן יחסי, ובגישה ירוקה יותר. פורטל המומחה הינו עסק מקצועי ובעל ניסיון רב לניהול פרויקטים להתחדשות עירונית אשר מנוהל על ידי גבריאל תורן, יזם מנוסה אשר מתמחה בתחום הבנייה וההתחדשות ובעל ניסיון של למעלה מעשור שנים. כמו כן, העסק מתמחה בשירותי בנייה קלה, בנייה ירוקה באילת, בנייה ירוקה באשדוד, בניית בית פרטי ועוד.

בנייה ירוקה באילת

בנייה ירוקה באילת הינה שיטת בנייה ייחודית אשר מביאה עימה יתרונות רבים. ראשית, מדובר על עלויות בנייה נמוכות יותר באופן משמעותי מעלויות בניה של בנייה מסורתית רגילה. העלויות של בניה זו הינן נמוכות יותר באופן משמעותי מהסיבה כי תהליך הבניה עצמו הינו קצר יותר. יתרון נוסף הוא הזמן. בניה ירוקה לוקחת בערך כ-3 חודשים, זמן קצר משמעותית ביחס לבנייה שגרתית. בנוסף, בניה זו הינה ידידותית במיוחד לסביבה, ללא לכלוך רב או שימוש בטרקטורים אשר מזהים את איכות הסביבה. יתרון שלישי ומהותי במיוחד הוא העובדה כי בניה זו הינה אטומה לחלוטין למים, והבידוד הינו איכותי, תרמי ואקוסטי כאחד. ולבסוף, הגימור הינו איכותי במיוחד ומאפשר מראה אסתטי ויפה.

בנייה ירוקה באשדוד

בנייה ירוקה באשדוד נעשה על ידי שימוש בחומרים ירוקים מבודדים. מדובר על שיטת בנייה אקולוגית, ירוקה, זולה ומהירה יותר משיטת הבנייה המסורתית. מדובר על שיטה ידידותית לסביבה הן מבחינת החומרים הממוחזרים בהם עושים שימוש והן מבחינת כמות הפסולת אשר נוצרת בתהליך הבניה שהוא קטן משמעותית ביחס לבניה רגילה. נתנוים ויתרונות אלו בהחלט מביאים משפחות רבות לבחור בשיטה זו על פני השיטה המוכרת.

בניית בית פרטי

פורטל המומחה הינו עסק מקצועי ובעל ניסיון רב לניהול פרויקטים להתחדשות עירונית אשר מנוהל על ידי גבריאל תורן, יזם מנוסה אשר מתמחה בתחום הבנייה וההתחדשות ובעל ניסיון של למעלה מעשור שנים. כמו כן, העסק מתמחה בשירותי בניית בית פרטי.

One thought on “בנייה קלה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.